Åbningstider Mandag - Torsdag 10 -16 og Fredag 10 - 15
- Hurtig værktøjsfri udskiftning og justering af tilbehør
- Uovertruffen ergonomi
- Kontakt med variabel hastighed på 0-22.000 omdr./min. til ultimativ kontrol
- Bevægelsesvinkel: 1,6°
- Inkl. slibeplade
- Inkl. universel adapter
- Kraftfuld 300W motor
Specifikationer
| Afgiven effekt | 300 Watt |
| Afgiven effekt | 300 Watt |
| Volt (DC) | 230 V |
| Svingninger pr minut | 0 - 22,000 |
| Vægt | 1.475 kg |
| Afbrydertype | Fingerkontakt m. variabel hastighed |
| Værktøjsfri skift af moduler | Ja |
| Bosch tilbehørs adapter | Ja |
| Låsbar afbryder | Ja |
| Kuffert | Nej |
| Hånd/Arm Vibration | 16.1 m/s² |
| Usikkerhed K 1 (Vibration) | 1.5 m/s² |
| Lydtryk | 86 dB(A) |
| Usikkerhed K 1 (lyd) | 3 dB(A) |
| Akustisk tryk | 97 dB(A) |
| Usikkerhed K 2 (lyd) | 3 dB(A) |
Produktinformation
- Produkttype
- Multicutter
- Model
- DWE315
- ModelType
- Multicutter 230 V
- Medleveret tilbehør
- 5mm nøgle
Klinge til skrabeopgaver
Klinge til skæring i træ med søm
Klinge til slibning
Sandpapir ( 25 ark assorterde korn)
Universel adapter - Lydtryksniveau
- 86
- Drivmiddel
- 230V
- Optagen Effekt (Watt)
- 300 W
- Vibrationsniveau
- 16,10 m/s²
- Producent information
- Stanley Black & Decker Deutschland GmbH
Black & Decker Str. 40, D-65510 Idstein
Tyskland
https://www.2helpu.com/world/
Specifikke referencer
- Lev. varenr.
- EAN
- 5035048442463
Ingen kundeanmeldelser for øjeblikket











