Åbningstider Mandag - Torsdag 10 -16 og Fredag 10 - 15
DeWALT 18V Sæt Kombokit 796, 887 2x5,0ah - DCK266P2T-QW
Specifikationer:
| Fabrikant | DeWalt |
| Vægt | 7 kg |
| Samlet vægt med emballage | 6,757 kg |
| Motortype | Batteridrevet |
| Batteritype | Li-ion (lithium-ion batteri) |
| Batterispænding | 18 V |
| Batterikapacitet | 5,0 Ah |
| Antall, batterikapasitet | 2x5,0 Ah |
| Professionel / Til hjemmebrug | Professionel |
| Bore- / skruetrækker | DeWalt DCD796 |
| Hastighed ubelastet for bor/skruetrækker | 0-550/2000 min-1 |
| Maks. borediameter bor/skruetrækker i træ/stål | 40/13 mm |
| Maks. dreiemoment bor/skrutrekker | 70 Nm |
| Trinnummer på skruetrækkerens vridmoment | 15 |
| Slagskruemaskine | DeWalt DCF887 |
| Hastighed ubelastet for slagskruemaskine | 0-1000/0-2800/0-3250 min-1 |
| Drejemoment slagnøgle | 0-3800 min-1 |
| Diameter på standardbolt til slagskruetrækker | M12 |
| Er værktøjskasse inkluderet | Ja |
Produktinformation
- Produkttype
- Boremaskine+slagnøglesæt
- Model
- DCK266P2T-QW
- Medleveret tilbehør
- 0
- Omdrejninger pr. minut
- 0
- Lydtryksniveau
- 0
- Batteri (Inkl./Ekskl.)
- Med batteri og lader
- Drivmiddel
- Akku
- Batterikapacitet
- 5 Ah
- Batterispænding
- 18V
- Ladetid
- 0
- Max. borediameter mur
- 0
- Max. borediameter stål
- 0
- Max. borediameter træ
- 0
- Max. moment
- 0
- Momenttrin
- 0
- Slagantal pr. minut
- 0
- Slagenergi
- 0
- Værktøjsopsætning
- 0
- Vibrationsniveau
- 0
- Producent information
- Stanley Black & Decker Deutschland GmbH
Black & Decker Str. 40, D-65510 Idstein
Tyskland
https://www.2helpu.com/world/
Specifikke referencer
- Lev. varenr.
- DCK266P2T-QW
- EAN
- 5035048668733
Ingen kundeanmeldelser for øjeblikket



