Åbningstider Mandag - Torsdag 10 -16 og Fredag 10 - 15
Nordlux Kitchenio 3-kit 3000/4000k Hvid Lampe
Underskabslyset Kitchenio er udstyret med 2-trins Moodmaker og en hukommelses- og nulstillingsfunktion, hvilket giver dig muligheden for at ændre og gemme dine lysindstillinger. Kitchenio kan både monteres ved enten at forsænke det i skabet eller med hjælp fra enten skruer eller dobbelt tape til installation på overfladen.
Ved brug af 2-trins Moodmakeren er det muligt at skabe varmt lys med et enkelt klik på kontakten og koldt lys med det andet klik.
| Nummer | 2015460101 |
| Modelnavn | Kitchenio 3-kit |
| Spænding (Volt) | 230 |
| Klasse | Klasse 2 (Dobbelt isoleret) |
| Fatningstype | LED MODUL |
| Lyskilde | Inkl. 3X2W LED |
| IP Grad | IP20 |
| Lampefarve | Hvid |
| Primært materiale | Plast |
| Sekundært materiale | Plast |
| Højde (cm) | 2.1 |
| Længde (cm) | 6.4 |
| Bredde (cm) | 6.4 |
| Diameter (cm) |
6.4 |
| Fatningstype | LED MODUL |
| Watt | 2W |
| Lumen | 170 |
| Virker med ekstern lysdæmper? | Nej |
| RA | 80 |
| Kelvin | 3000/4000K |
| Levetid | 25000 |
| Tænd/Sluk | 15000 |
| Spredning (°) | 110.00 |
| Spænding (Volt) | 230V |
Produktinformation
- Produkttype
- Påbygningsspot
- Farve
- Hvid
- Serie
- Kitchenio
- Materiale
- Plast
- Model
- 3-kit
- Endelig Bredde
- 6,4 CM
- Endelig Længde
- 640 CM
- Manuel Bredde
- 6,4
- Manuel Bredde Enhed
- cm
- Manuel Laengde
- 6,4
- Manuel Længde Enhed
- m
- Endelig Højde
- 2,1 CM
- Manuel Højde
- 2,1
- Manuel Højde Enhed
- cm
- Anvendelsesområde
- Indendørs
- Energiklasse
- G
- Katalog Data EnergiMaerkning Image
- 72928cda-d062-4b76-8ccb-eaaab6ca60b5
- Katalog Data EnergiPil Image
- 48046077-d877-41be-b341-74c220c30493
- Ledningslængde
- 0
- Spænding
- 230V
- Energieffektivitet
- A-G
- Energimaerke
- G
- IP-klasse
- IP20
- Diameter
- Ø64 mm
- Watt
- 2W
- Fremspring
- 0
- Dæmpbar
- Nej
- Fatning
- LED-modul
- Kelvin
- 3000/4000K
- Lyskildenslevetid
- 25000 timer
- Inkl. lyskilde
- Ja
- Producent information
- Nordlux A/S
Østre Havnegade 34, 9000 Ålborg
Danmark
www.nordlux.com/da-dk/om-os/kontakt-os/kontakt/
Specifikke referencer
- Lev. varenr.
- 2015460101
- EAN
- 5704924002816
Ingen kundeanmeldelser for øjeblikket




