Åbningstider Mandag - Torsdag 10 -16 og Fredag 10 - 15
DeWALT 54v XR Rundsav Løs enhed - DCS578N-XJ
Produkt:
DeWalt DCS578 54V rundsav har op til 47 % mere effekt ved brug med et 9 Ah batteri end DCS575. Med en hastighed uden belastning på 5800 omdr./min. leverer denne sav kraften fra en rundsav med ledning med bærbarhed og bekvemmelighed fra ledningsfri brug af den revolutionerende DEWALT XRFLEXVOLT-teknologi.
54 v FlexVolt-system, der giver kablet ydeevne
DEWALT børsteløs motor til effekt, forlænget driftstid, pålidelighed og holdbarhed
Specifiktationer:
| Netdrevet/batteridrevet | Cordless |
| Holderdiameter | 30mm |
| Motor med børste/børsteløs motor | Børsteløs |
| Klingediameter | 190mm |
| Skæredybde | 49 mm |
| Hastighed maks. | 5800o/min |
| Model-nummer | DCS578N-XJ |
| Spænding | 54V |
| Serie | XR FLEXVOLT |
| Vægt | 3.6kg |
| Batteritype | Selve maskinen |
Produktinformation
- Produkttype
- Rundsav
- Model
- DCS578N-XJ
- Omdrejninger pr. minut
- 5800
- Lydtryksniveau
- 94
- Batteri (Inkl./Ekskl.)
- Uden batteri
- Drivmiddel
- Akku
- Batterispænding
- 54V
- Vibrationsniveau
- <2,5 m/s2
- Skærekapacitet v. 45⁰ (Højde)
- 49
- Skivediameter
- 190mm
- Producent information
- Stanley Black & Decker Deutschland GmbH
Black & Decker Str. 40, D-65510 Idstein
Tyskland
https://www.2helpu.com/world/
Specifikke referencer
- Lev. varenr.
- DCS578N-XJ
- EAN
- 5035048736258
Ingen kundeanmeldelser for øjeblikket


